Kontakt:

7Niebo Event & Catering

ul. Filomatów 37
43-600 Jaworzno

  • White Facebook Icon

Tel: 502-072-578

biuro@7niebo.eu

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Zamknięte

Zamknięte

12:00 - 20:00

12:00 - 20:00

12:00 - 20:00

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

Godziny otwarcia Bistro:

Pudełko marzeń

22/02/2018

 

Nowa strona


Przygotowaliśmy dla Was nową wersję naszej strony, bowiem wielokrotnie zwracaliście uwagę, iż niektórym osobom brak konta na Facebooku nie pozwala na bieżąco śledzić naszych propozycji. Oprócz aktualnych informacji na temat naszych wydarzeń, znajdziecie tutaj przede wszystkim naszą ofertę, związaną z organizacją przyjęć weselnych, przyjęć okolicznościowych, cateringów i eventów zarówno prywatnych jak i biznesowych.

 

 

Nowa przygoda

 

Jednak jak widzicie - wraz z nową wersją strony rozpoczynamy naszą nową przygodę. Przygodę która będzie nowa także dla niektórych naszych Gości. Jako że kochamy ludzi, kochamy z Wami przebywać i dzielić się tym czego sami nauczyliśmy się przez lata - startujemy z naszym blogiem. Znajdziecie tutaj wszystko czym żyjemy i co (mamy nadzieję) Was interesuje, wpisy dotyczące organizacji przyjęć okolicznościowych, przyjęć weselnych, przepisy kulinarne, relacje z wydarzeń oraz nasze osobiste przemyślenia.

    

Pudełko marzeń

 

Ostatnio Ania, (jeśli nie wiecie – Ania to właścicielka 7Nieba a prywatnie moja druga, piękniejsza połowa) zainspirowana książką "Pudełko z marzeniami" Magdaleny Witkiewicz i Alka Rogozińskiego, postanowiła takowe stworzyć w naszym Bistro. Czym będzie pudełko marzeń? Już odpowiadam.
Pudełko marzeń znajdziecie w naszym 7Niebo Bistro na barze. Możecie wrzucać do niego swoje marzenia, pragnienia, dzielić się troskami, wszystkim co chcecie. Co jakiś czas będziemy czytać Wasze „marzenia” i próbować je spełnić. Pamiętajcie aby zostawić kontakt do siebie – podpis, telefon, e-mail. Niejednokrotnie będziemy tutaj prosić Was o pomoc w spełnieniu czyjegoś marzenia.

 

 

7Niebo Bistro - będzie się działo

 

Jak to się mówi - „nowy rok, nowe możliwości”. Będziemy się do Was odzywać cyklicznie. Obecnie pracujemy nad dwoma imprezami organizowanymi dla Was oraz zaczynamy się przygotowywać do miesiąca intensywnej pracy w naszej branży, czyli miesiąca przyjęć komunijnych. Przed nami również nowy sezon w naszym Bistro. Zmieniamy menu oraz wprowadzamy pewne zmiany. Będzie się działo.

 

Do zobaczenia! Na żywo w 7Niebo Bistro i wirtualnie tutaj na blogu.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Pudełko marzeń

February 22, 2018

1/1
Please reload

Ostatnie posty

February 22, 2018

February 22, 2018

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • 7Niebo Bistro na Facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now